Muzikos įrašų leidyba

Muzikos įrašų leidyba elektroninės muzikos parduotuvėse

Muzikos įrašų leidyba elektroninės muzikos parduotuvėse tokiose kaip Apple Music Spotify, Deezer, Google Play ir daugiau

Mes visi skirtingi ir naudojames skirtingomis muzikos klausymo platformomis pagal asmeninius įpročius ar geografinę vietą. Pavyzdžiui, vieniems gali patikti Spotify dėl jo vartotojo sąsajos ir asmeninių rekomendacijų, kitiems gali būti patogiau naudotis. Apple Music dėl integracijos su Apple įrenginiais, o kai kuriose šalyse gali dominuoti vietinės platformos. 

Todėl, pasirinkus platinant savo muziką įvairiose platformose, užtikrini, kad tavo kūriniai būtų pasiekiami kiekvienam potencialiam klausytojui, nepriklausomai nuo jų asmeninių pasirinkimų ar buvimo vietos. 

Jokių išankstinių mokėjimų 

Išsamios pardavimų ataskaitos

Mokėjimai keturis kartus į metus

Kuo daugiau platformų pasirenki savo muzikos platinimui, tuo didesnė tikimybė, kad tavo kūriniai bus pastebėti. Tai padeda didinti tavo kaip atlikėjo ar grupės atpažįstamumą ir gali pritraukti naujų gerbėjų. Be to, kai kūriniai yra įvairiose platformose, jie gali būti lengviau dalijami ir rekomenduojami per socialinius tinklus, blogus ar net per pačias muzikos klausymo platformas. 

Skirtingos platformos turi skirtingas auditorijas, kurios gali dominuoti tam tikrose amžiaus grupėse, muzikos žanruose ar net kultūrinėse nišose. Platinant savo muziką plačiai, atveri duris įvairiems klausytojams, kurie galbūt kitaip nebūtų atradę tavo muzikos. Sunku pažinti kiekvieną rinką, klausytojo kultūrą todėl pasinaudok galimybe išleisti savo dainą +100 muzikos platormose

Matomumas ir atpažįstamumas

turi klausimų?

ar nori užsakyti mūsų paslaugų, rašyk

Jokių išankstinių mokėjimų

Mūsų pasiūlymas muzikos – jokių išankstinių mokėjimų. Norime pašalinti bet kokias finansines kliūtis, kurios gali trukdyti tavo kūriniams pasiekti klausytojus visame pasaulyje. Tai reiškia, kad gali pradėti be jokių pradinių sąnaudų, leidžiant tavo muziklai skleistis.

Išsamios pardavimų ataskaitos

Suprantame, kad statistika yra galia, ypač muzikos industrijoje. Todėl mes teikiame išsamias pardavimų ataskaitas, kurios leidžia tau matyti tikrąjį tavo muzikos poveikį ir paplitimą. Šios ataskaitos suteikia tikslią ir detalizuotą informaciją apie tai, kaip tavo muzika keliauja ir resonuoja su klausytojais. Naudodamiesi šia informacija, gali tobulinti savo strategijas, kurti stipresnius ryšius su savo auditorija ir planuoti savo ateities muzikinius projektus ar net muzikinius turus.

Mokėjimai

 

Mes atliekame mokėjimus keturis kartus per metus, užtikrindami, kad už tavo kūrybą būtum atlygintas reguliariai ir laiku.  Tavo sėkmė yra mūsų sėkmė, todėl esame įsipareigoję užtikrinti, kad tavo finansinis atpildas už kūrybą būtų teisingas ir nuoseklus.

turi klausimų?

ar nori užsakyti mūsų paslaugų, rašyk

Muzikos įrašų leidimas elektroninės parduotuvėse ir muzikos platformose