Paslaugos

006-music

Muzika

Mes tapom ant tylos - originalios, šiuolaikinės muzikos kūrimas, aranžavimas pagal jūsų stilių ir poreikius

užbaigiamieji darbai

014-settings

MIKSINGAS

Šis procesas reikalingas, kad kiekvienas instrumentas turėtų savo vietą mikse. Audio suvedimas - atskirų garso takelių sujungimas į vieną kanalą. Šio proceso metu šaltinio garsumo lygiai, dažnuminė, dinamika ir panoraminės padėtys yra apdirbamos ar patobulinamos. Visi šie miksavimo ir suvedinėjimo procesai atliekami tam kad išgauti geriausią, maloniausią dainos skambesį.

016-speaker

MASTERINGAS​

Tai galutinis žingsnis, audio post-produkcijoje. Jo tikslas yra užtikrinti, kad tavo daina skambės gerai ir garsiai bet kokioje garso atkūrimo sistemoje. Masteringas atliekamas naudojant audio kompresorius, ekvalaizerius, limiterius, stereo stiprinimo įrankius.

Muzikos leidyba

001-compose

VIRŠELIS

Leiskite mūsų grafikos dizaineriams nupiešti jūsų muziką, sukurti jos nuotaiką spalvomis ar charakterizuoti Jus. Viršelio pritaikymas pagal matmenis facebook (cover) ir instagram (gif) profiliams.


Pranešimų spaudai rašymas | Viešieji ryšiai | Užsakomieji straipsniai

VIEŠIEJI RYŠIAI

Platūs tikslai? Nori, kad apie tave rašytų portalai. Parašyk mums mes rašome pranešimus spaudai, biografijos aprašymą,

008-radio

LEIDYBA

Jūsų muzika atsiras kūrinių atpažinimo platformoje - Shazam ir bus išleista elektroninėse muzikos parduotuvėse iTunes / Spotify / Shazam / Deezer / Google Play ir daugiau.

papildomos paslaugos

006-crown

LOGO

Nori stipresnio identiteto ir atpažinimo? Mokslininkai įrodė, kad vizualą mes pamatome greičiau ir atsimename ilgiau nei žodžius. Todėl pagalvok ar tau reikia logotipo?

002-layers-1

VIZITINĖS KORTELĖS

Turi daug susitikimų, nori būti neužmirštas? Mes ne tik sumaketuosime jums vizitines korteles ir paruošime jas spaudai. Mes rekomenduosime popierių ir spaustuvę.


004-photo-camera-2

FOTOSESIJŲ ORGANIZAVIMAS

Nori ant dainos viršelio savo nuotraukos? Nori crazy idėjos ir nesuvaržytos komandos, kurios tikslas geriausias rezultatas.

008-domain-registration

INTERNETINIS TINKLALAPIS

Ar šiame amžiuje kai valdo socialiniai tinklai tau reikia internetinio tinklalapio? Ne, jeigu moki viską integruoti į savo Facebook puslapį. Jeigu ne internetinis tinklalapis gera vieta sudėti visą informaciją apie save - muziką, muzikos pardavimus, nuotraukas, nuorodas, biografiją.

turi klausimų?

ar nori užsakyti mūsų paslaugų, rašyk